Bla bla osobní rozvoj, návyky, GTD, moleskine, socky, I love Apple, bla.
——-(nutný úvod článku o osobním rozvoji – zvyšuje čtenost o 50%——–

Dneska se mi stala taková zvláštní věc. Kolem 7 ráno (sobota), po akci, jsem se chtěl nepozorovaně odplížit z domu přítelkyně a co nevidím, její matka si dole srkala kávu a dělala něco na notebooku.

Nezáleží na tom co dělala ani na ničem jiném, jen jsem si to tak představil. Sobota, 7 ráno, všichni spí, tak si vstanu dřív a u kávičky u čajíčku se ztlumeným rádiem/televizí si v klídku v teplíčku začnu dělat ten svůj pyžamový byznys. No není to super?

clockJá, zhýčkán pomaturitním 4 měsíčním vstáváním víceméně v 10-11, pak 3 měsíčním semestrem, kdy jsem sice 2 dny v týdnu vstával před 6, ale jinak opět 10-11, každé ráno prožívám boj na ostří nože s nevyspalostí, pocitem viny a tak vůbec. Když normální lidé – třeba školou povinní musí vstávat každé ráno třeba před 7, tak proč já budu sakra vyspávat do 11.

Tak mě napadlo, když mám teď to volno, tak že bych mohl ve všední dny vstávat třeba v 8. Není potřeba to hrotit na 6 nebo na 7, ale v těch 8 by to mohlo být super. Ségra už by byla ve škole, rodiče třeba shodou okolností v práci a já bych mohl začít něco dělat. Protože dopoledne se dělá nejlíp, protože mám pocit, že to, co udělám dopoledne je takové bonusové, protože dopoledne většinou nic neudělám.

Takže držte mi palce, od pondělka začínám vstávat v 8. Budík si dám na druhou stranu pokoje. Abych se probral.

Mohlo by vás zajímat:

    None Found

Jdu změnit svůj život

5 komentářů u „Jdu změnit svůj život

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Spamcheck Enabled)