Chápu, že je módou vstávat v 5-7 hodin ráno a “tvořit” (=ve slangu většiny bloggerů to znamená psát články o osobním rozvoji :)).

Ale já teda raději vstanu v 10 (když je tam možnost) a jdu spát až někdy po 2 ráno. Vždyť je to jedno, ne? V noci, když mě nikdo neruší se dobře pracuje a odpadá starost s ranním vstáváním. Mám rád ten pocit když ten den už nemám žádné povinnosti a můžu se věnovat tomu, co mě baví, což se někdy dokonce překrývá i s prací. Kdybych nechtěl, aby mě někdo rušil ráno, tak bych musel vstát asi ve 4.

Žijeme v době, kdy máme elektrické osvětlení, takže racionální důvod pro brzké vstávání kvůli tomu, abychom stihli na poli zasít žito už neexistuje.

Nemám nic proti tomu aby někdo vstával brzo, jen za sebe tvrdím, že to nemá logický význam se k tomu přemlouvat, alespoň pro mě.

Mohlo by vás zajímat:

Nebudu vstávat brzo
Štítky:    

6 komentářů u „Nebudu vstávat brzo

 • Leden 12, 2014 (10:57)
  Trvalý odkaz

  To si trochu protiřečí s jedním z předchozích článků, kde píšeš “Začít dřív vstávat (s vyjímkou kocoviny), hlavně poslední dobou je to bída. Představoval bych si tak 8:30.”, ne?

  Reagovat
  • Leden 12, 2014 (10:58)
   Trvalý odkaz

   Přesně tak! Zapoměl jsem to tam dopsat. Toto předsevzetí jsem dneškem zrušil :)

   Reagovat
 • Leden 14, 2014 (19:06)
  Trvalý odkaz

  Pěkně sis ospravedlnil, to že jsi něco nedokázal. Gratuluji. :)

  Reagovat
  • Leden 14, 2014 (19:14)
   Trvalý odkaz

   Da se to tak rict, ja bych to spis rekl tak, ze sem prozrel a zmenil nazor, na tom neni nic spatneho :)

   Reagovat
   • Leden 18, 2014 (19:47)
    Trvalý odkaz

    To má základy v tom, jak funguje naše tělo. V noci fungujeme chemicky úplně jinak a je potřeba v tuto dobu spát. U Tebe je to ještě fuk, s přibývajícím věkem to přehodnotíš :)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Spamcheck Enabled)