Nové směřování Krutého Vohozu

Rozhodl jsem se kompletně předělat KrutýVohoz, zaměřil jsem ho úzce na metalové oblečení, rozdělené podle jednotlivých kapel. Věřím, že se to pak bude mnohem lépe cíleně propagovat. Zatím je v nabídce asi 70 produktů od 4 kapel, mám nachystaných asi dalších 10 kapel i s popiskem (od kamaráda metalisty), ale není čas a hlavně chuť plnit eshop. Ono to ale přijde, mám vždy takové období, že mě jedna věc omrzí a začnu dělat jinou a pak se k tomu vrátím.

Krutý Vohoz logo

Celkem bude asi problém s tím, že jsou to origininální produkty, s 2x až 3x větší cenou, než metalové oblečení z tržnic na koncertech. Ale snad si to najde své příznivce.

Mohlo by vás zajímat:

Připojte se k diskuzi

5 komentářů

   1. To je docela dobrý výkon!

    Ale zase chápu, že tenhle projekt máš hlavně o učení, zkoušení atp. :)

    Myslím, že úzká specializace je dobrá věc, jen si zase říkám, že v téhle oblasti už mají lidé své oblíbené obchody – a není jich u nás málo… Mno, nevím kolik znáš metalistů. :)

    1. Já mám všechno o učení, čekám na úspěch :))

     Jinak možná mají no…ale myslím, že místa na trhu je dost. Kamarád metalista mi ale říkal, že ty hadry jsou celkem drahý, třeba mikina za 1200. Lidi si raději koupí kopii za 300, ale to je pochopitelné…

     1. Nevím kde se dají kupovat nějaké kopie…

      Na tržnici najdeš možná tak Iron Maiden. Jinak prd.

      Na koncertech pak nebývá taky tak levno a to ani u alternativnějších kapel – ale to spíše protože si to lidé kupují aby tu kapelu podpořili v dalším hraní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *